Zapraszamy na szkolenie e-learningowe

Członek zarządu PKZP. Szkolenie w zakresie wiedzy niezbędnej do pełnienia roli członka zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu e-learningowym pt.: Członek zarządu PKZP. Szkolenie w zakresie wiedzy niezbędnej do pełnienia roli członka zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej.

Firma CASCO Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. Głównym priorytetem naszej działalności jest kompleksowa obsługa Pracowniczych Kasa Zapomogowo-Pożyczkowych, a naszym strategicznym filarem jest tworzenie funkcjonalnych systemów informatycznych dedykowanych dla PKZP. Ponadto oferujemy szkolenia, druki oraz książki z tematyki poświęconej PKZP. 

Naszym nowym produktem i zarazem pierwszym  szkoleniem z cyklu e-learningu jest szkolenie dedykowane dla członków Zarządu PKZP pt.: Członek zarządu PKZP. Szkolenie w zakresie wiedzy niezbędnej do pełnienia roli członka zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej.

Postanowiliśmy aby to członkowie Zarządu jako pierwsi mogli zastosować  metodę nauczania na odległość i właśnie dla tej grupy dedykujemy pierwszą cześć cyklu szkoleń e-learingowych.

Dlaczego szkolenie e-learningowe?

 • możesz wziąć udział w szkoleniu z każdego miejsca na świecie,
 • niższa cena niż w przypadku kursów osobistych,
 • kurs może być rozłożony w czasie,
 • nowoczesna forma kształcenia i zdobywania wiedzy.

Jak skorzystać ze szkolenia e-learningowego?

 • szkolenia udostępniane na Platformie e-leraningowej,
 • należy zalogować się do platformy i opłacić wybrane szkolenie,
 • szkolenia jest dostępne przez okres 182 dni (6 miesięcy),
 • szkolenie kończy się egzaminem i certyfikatem (w przypadku pozytywnej oceny egzaminu) uczestnik otrzyma na swój e-mail, zaproszenie do udziału w szkoleniu.

PKZP to nasza specjalizacja.

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. Dostarczamy oprogramowanie, jako jedyni w Polsce prowadzimy szkolenia organizacyjno-prawne o PKZP, wydajemy książki, prowadzimy jedyny na rynku portal tematyczny pkzp.com.pl. Na temat Kas w Polsce wiemy najwięcej.

Zobacz jakie to proste!!!

Szkolenie e-learningowe jest oparte na zróżnicowanych formach dydaktycznych, nie wymagającą bezpośredniego udziału osoby trenera w procesie nauczania. To metoda oparta na pozyskiwaniu wiedzy wg ustalonego szablonu – scenariusz, przy wykorzystaniu technologii oraz właściwego sprzętu (komputer, tablet, smartphone).

Potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, wygodne miejsce i ruszamy ze szkoleniem.

Opis szkolenia

Celem szkolenia jest przedstawienie roli Zarządu Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych (PKZP) oraz przybliżenie zakresu obowiązków oraz odpowiedzialności Zarządu. Odpowiemy na pytania dotyczące finansowania PKZ. Wyjaśnimy, jak powołuje się Zarząd. Poruszmy również temat RODO w PKZP oraz przedstawimy najważniejsze dokumenty PKZP.

Szkolenie jest dedykowane: dla aktualnych albo przyszłych członków zarządu PKZP

Sprawdź swoją wiedzą: Jeżeli zastanawiasz się czy takie szkolenie jest Ci potrzebne możesz sprawdzić swoją wiedzę biorąc udział w quizie! Zobacz czy dasz radę zdobyć komplet punktów!

Program szkolenia

 1. Uwarunkowania prawne.
 2. Rola związków zawodowych.
 3. Komisja Rewizyjna jako organ kontrolujący PKZP.
 4. Zdolność prawna PKZP.
 5. Zdolność sądowa PKZP.
 6. Organy statutowe PKZP.
 7. Walne zebranie delegatów.
 8. Uchwały organów PKZP.
 9. Walne zebrania członków.
 10. Zarząd PKZP.
 11. Łączenie funkcji w PKZP.
 12. Kompetencje zarządu PKZP.
 13. Dokumentacja wytwarzana przez Zarząd.
 14. Dokumentacja gromadzona przez Zarząd.
 15. Przechowywanie akt sądowych.
 16. Odpowiedzialność zarządu.
 17. Bieżąca praca zarządu.
 18. Jak zmniejszyć ryzyko nadużyć?
 19. Odpowiedzialność karna.
 20. Odpowiedzialność pracodawcy.
 21. Umowa PKZP z Pracodawcą.
 22. RODO w PKZP.

Autorzy szkolenia

Jan Trzciński – absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Master of Business Administration na Uniwersytecie Gdańskim. W połowie lat dziewięćdziesiątych karierę zawodową rozpoczął, jako programista. Wraz ze wspólnikiem stworzył i rozwinął firmę informatyczną, która stała się jednym z liderów w obszarze oprogramowania dla zarządzania w administracji. Zarządzał spółkami kapitałowymi począwszy od spółek z ograniczoną odpowiedzialnością aż do spółki akcyjnej. W 2011 r. założył Fundację, w jej ramach prowadzi projekt „Firma z zasadami”. Obecnie zajmuje stanowisko prezesa do spraw strategii i rozwoju w dwóch spółkach softwareowych oraz prowadzi szkolenia związane z zarządzaniem. Wraz z Kazimierzem Jankowiakiem oraz Adrianem Kesslerem są autorami książki pt. „Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe – Kompendium wiedzy”, która w chwili obecnej jest najobszerniejszą oraz najbardziej aktualna publikacją poświęconą tematyce Kas Zapomogowo-Pożyczkowych na rynku. Pan Trzciński prowadzi szkolenia od 2015 roku, w tym czasie przeszkolił niemalże tysiąc osób na kilkudziesięciu szkoleniach organizowanych na terenie całego kraju.

Mec. Adrian Kessler – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył aplikację sądową i zdał egzamin sędziowski;. wykonuje zawód radcy prawnego, specjalizując się w prawie cywilnym oraz szeroko rozumianym prawie gospodarczym; współpracuje z renomowanymi kancelariami z Trójmiasta, prowadząc też własną praktykę prawną.

Grawit Nosiadek – posiada wykształcenie wyższe. Jest długoletnim praktykiem PKZP. Ukończył kilkadziesiąt kursów i szkoleń w obszarach rozwoju kompetencji menedżerskich, zarządzania, zakładania i prowadzenia biznesu oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi, ochrony praw człowieka, marketingu i nowych mediów. Zainicjował, a następnie przygotował i założył Pracowniczą Kasę Zapomogowo-Pożyczkową w nowo powstałej jednostce miejskiej. Został powołany na pierwszą oraz drugą kadencję w roli przewodniczącego zarządu. Po kilku latach, na wniosek przewodniczącej komisji rewizyjnej i członka zarządu wojewódzkich związków zawodowych walne zebranie nadało mu tytuł Honorowego Przewodniczącego Zarządu. Pan Grawit Nosiadek od 2018 roku związany jest ze spółką CASCO Sp. z o.o. Udziela konsultacji merytorycznych, przygotowuje analizy potrzeb klientów oraz prowadzi szkolenia poświęcone tematyce Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych.

Cena szkolenia

Koszt dostępu do szkolenia, na platformie e-learning.casco.pl  dla jednej osoby wynosi 191,00 zł  brutto.

W cenie zakupu szkolenia e-learningowego Uczestnik otrzyma dodatkowo:

 • ebook  pt.: „Pracownicze Kasy Zapomogowo-Pożyczkowe” autorstwa K.Jankowiaka, J.Trzcińskiego oraz A.Kesslera (408 str.) wydaną w 2019 roku, która stanowi swoiste kompendium wiedzy z zakresu poruszanej tematyki – cena standardowa książki to 99,00 zł brutto,
 • imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. 

Zapisz się już teraz!

Sprawdź swoją wiedzę w quizach dotyczących PKZP

Masz pytania lub wątpliwości ?

Napisz do nas lub zadzwoń – chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie szkolenia!

Nr telefonu: 48 58 732 85 85
Nr faksu: 48 58 732 84 84

adres strony: www.casco.pl
adres e-mail: biuro@casco.pl